Hakkında

HoloWorld bir blog sitesi olup konu sınırlaması olmamakla birlikte; genellikle sanal gerçeklik haberleriartırılmış gerçeklikyapay zekasiber güvenlikyeni nesil teknolojiler, bilimsel gelişmeler ve kişisel notlar hakkında paylaşımlardan oluşmaktadır.

Önemli not: Türkiye’de sanal gerçeklik -VR- ve AR, MR, XR gibi bağlantılı teknolojiler hakkında içerik eksikliğinden dolayı bu siteyi açarak Türkçe kaynak oluşturmaya çalışıyorum. Olabildiğince özet yazılarla sektörün gündemini bir nebze olsun sunmayı amaçlayan bu websitesinin hiç bir gelir kaynağı yoktur. Bu nedenle sosyal medya hesaplarını takip etmeniz, yorum yazmanız ve etkileşimde bulunmanız sitenin devamı için motivasyon kaynağımdır.

Elimizde olmayan durumlar nedeniyle (sunucu çökmesi, korsan saldırı, dns hatası vs) oluşabilecek aksaklıklardan sorumluluk kabul etmem. Farkettiğim anda elimden gelen ve gerekenleri yaparım. Mesele de burada başlıyor… Ne zaman fark ederim belli olmayabilir. Böyle istenmeyen durumları bildirirseniz müteşekkir olurum.

Bu sayfayı ve site hakkındaki bilgileri güncel tutmaya çalışacağım. holoworld‘u takip etmenizi ve desteklemenizi umuyorum.

Bilginize saygıyla sunulur.